Kjære Nils, det var alltid så hyggelig å treffe deg. Din omtanke for andre og lune humor vil bli savnet❤️
Kjære Nils, jeg er glad for at du turde å gi bort Eva til en krølltopp fra Oslo for snart 42 år siden. Takk for all støtte, positivitet og familiekjærhet gjennom alle disse årene.
Med ditt store hjerte og omsorg for andre var jeg heldig som fikk møte deg og bli litt kjent med deg. Du gjorde stort inntrykk. Verden trenger flere som deg. Hvil i fred ❤️
Takk for mange gode samtaler, og godt samarbeid i mange år
Minner om et langt samarbeid i Coop
Vi snakka sammen for noen dager siden. Og nå er du borte.......
Takk for alt Nils
Takk for alt du var og takk for alt du ga. Du gjorde en forskjell i andre menneskers liv og det er vi takknemlig for. Nå får du endelig være sammen med din kone igjen, som du savnet så sårt. Hvil i fred💚
Takk for den du var, og takk for alle gode minner sammen.
Gode minner fra tida i Leksvika
Jeg kjente deg ikke veldig godt...traff deg på Sorggruppa til Moholt menighet.
Veldig hyggelig mann.
Rart å tenke på at du er borte...det gikk altfor fort.
Takk for di stundene som var..
Vi takker for hyggelig samvær
En ekte kjernekar.
Takk for interessante samtaler.
Verdens beste Bestefar❤️
Takk for trygghet, heiarop, klemmer, humor, «posimisme» og inspirasjon.
Vår medfølelse i sorgen og savnet.
Segltur mot kveld: Skuggane vert lange når sola sig mot hav. Når siste gloa sloknar- vender vi oss mot ein ny morgon, og siglar mot soloppgangen.
En siste hilsen fra Samvirkelagsveteranene
Kondolerer
Takk for alt Nils !
En siste hilsen med takk for godt naboskap og for alt du har gjort for borettslaget.