Denne administrasjonsavgiften sikrer oppfølging av kjøpet til riktig florist. Den inkluderer godkjenning fra floristen og eventuelle påminnelser til floristen for å godkjenne bestillingen. Avgiften dekker også kundestøtte for blomsterkjøp.
Det var trist da du dro fra Notodden tilbake til Selbu og tungt å høre budskapet om din bortgang. Du var en gave som har betydd mye i manges liv her på Notodden og omegn. Mest har du vært en del av reisen vår sammen på Helsehuset som jeg er glad for at du kom å ble en del av, en stolt kollega og bidragsyter men du har vært så mye mer for du entret min familie og deltok som fast innslag i det daglige såvel som en berikelse i festlige anledninger. Du satte deg ned med barna i spill og lek. Du lo godt og mye, Vi hadde det moro og trivdes sammen. Du ble fadder for Thale Elise og fulgte henne hele veien til konfirmasjonen og da kjørte du fra Selbu til Notodden, tross noen hindre på veien. Du var så mye for oss som ikke ord kan beskrive. Vi har savnet deg veldig men minnene har vi, de lever evig. Heldig er vi som har hatt deg i livet. Lys og kjærlighet over ditt minne. Kjære Gunvor takk for alt.
Anny Gravningen, Gunn-Marit G. og Ambros Nørstrud, Lisleherad, Notodden.
2024-11-20
Vi minnes i takknemlighet Gunvor for hennes deltakelse på Zoar bedehus i Lisleherad i Notodden. Hun var trofast med i bønn og samtale helt til hun flyttet herfra..
Kjære gode Gunvor, fadderen min. Takk for alle de dype samtalene, forståelsen, tilliten og alle de utallige dyre-minnene vi har delt. Du har betydd så mye for meg! Takk for alt, du er savnet ️